Osteopatia Czaszkowo-Krzyżowa

Osteopatia Czaszkowo-Krzyżowa w RehFit !

Funkcjonalna Terapia Cranio-Sakralna Pozwala głębiej zajrzeć w specyfikę pacjenta i jego problemów, uwalnia energie i potencjał samonaprawczy w organizmie. Pacjent wraca szybciej do homeostazy,  wyraźniej też czuje poprawę stanu zdrowia. Odkrywa przyczyny wielu dolegliwości i chorób oraz pozwala głębiej zajrzeć w specyfikę pacjenta i jego problemów.

FTCS ma szerokie zastosowanie czy to w stanach pourazowych, powypadkowych, po przebytych stanach zapalnych opon mózgowych,  przy wadach zgryzu, wzroku, słuchu, równowagi, zaburzeniach wegetatywnych całego organizmu, przy syndromie wypalenia (Burn-aut), przy stanach bólowych głowy i kręgosłupa.

FTCS to często nieodzowna terapią wspierającą zabiegi funkcjonalnej korekcji zgryzu u pacjentów leczących się stomatologicznie, czy ortodontycznie.

FTCS jest z powodzeniem wykorzystywana w pracy ze sportowcami. Jej zastosowanie nie ogranicza się tylko do szerokiego spektrum działań i usprawniania po doznanych urazach, lecz także obniża poziom stresu przedstartowego,  oraz  przyspiesza znacznie regenerację po ciężkich treningach i startach w zawodach.

Zapraszamy

 

 

 

 

?
?
?
?