PROFILAKTYKA BÓLU -TRENING PERSONALNY

Funkcjonalny trening personalny to  jedna z najefektywniejszych form zadbania o wspaniałą sylwetkę i swoje zdrowie. Oferta jest kierowana do osób, które chcą osiągnąć zauważalne efekty ćwiczeń w możliwie krótkim czasie. Trening personalny to trening szyty na miarę. Nieważne, czy chcesz zadbać o swoje zdrowie, spalić tkankę tłuszczową czy poprawić swoje wyniki, bo trenujesz wyczynowo – dostosuje trening specjalnie do Ciebie.

Zaczynając od konsultacji, dokładnej analizy składu Twojego ciała i treningu wprowadzającego, określam Twoje realne możliwości, by następnie dać Ci prosty przepis na skuteczny trening. Wiesz z jakiej pozycji startujesz, jaką drogę masz przed sobą i w jakim czasie jesteś w stanie ją pokonać.

Zadaniem trenera jest ciągłe motywowanie do osiągania lepszych wyników, a także wprowadzanie nowych metod treningowych i coraz bardziej wymagających ćwiczeń.

Daję gwarancję poprawy Twoich dotychczasowych wyników!

Najlepszy moment na zmianę jest teraz 🙂 Zadzwoń i dowiedz się więcej 883 613 090.

PIERWSZY TRENING JEST DARMOWY-spróbuj to nic nie kosztuje 🙂

ZAPRASZAMY


TRENING PERSONALNY AERO-KICKBOXING 

Został wymyślony jako lżejsza odmiana kickboxingu dla kobiet, które potrzebują więcej adrenaliny!

young beautiful blonde girl in boxing gloves pushes the bag

To idealny trening, jeśli chcemy pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, jednocześnie ładnie wyrzeźbić sylwetkę i nauczyć się podstaw mieszanych sztuk walki.

Jeżeli  rozpiera Cię energia, potrzebujesz  rozładować  stres i chcesz szybko schudnąć przyjdź na trening próbny i zdecyduj czy to odpowiednia forma aktywności dla Ciebie. Zajęcia odbywają się w Studio Fitness K2 w Kielcach i trwają 60min.

PIERWSZY TRENING JEST DARMOWY-spróbuj to nic nie kosztuje 🙂

tel. 883-613-090

 

?
?
?
?