Personalny Trening Funkcjonalny

Doing some push ups at the gym

Proponujemy Państwu najskuteczniejszy sposób na zdrową i atrakcyjną sylwetkę. 

Ten rodzaj treningu angażuje do pracy mięśnie głębokie „centralny gorset mięśniowy” tzw. core stability, wzmacniając mięśnie tułowia zarówno z przodu jak i z tyłu, odciążając tym samym kręgosłup.

Podstawowymi zasadami tego treningu są: wielostawowość ćwiczeń (odejście od ćwiczeń izolowanych, stosowanych w kulturystyce) oraz funkcjonalność ćwiczeń, czyli ich użyteczność imitująca ruchy codziennego życia. Zaletą wykonywania ćwiczeń złożonych (wielostawowych) jest poprawa działania układu krążenia oraz wzrost wydolności organizmu, ponieważ ćwiczenia te wymuszają intensywniejsze krążenie krwi w naszym organizmie. Ponadto trening ten korzystnie wpływa na wzmocnienie mięśni całego ciała, z racji tego, że aktywizuje do pracy wszystkie rodzaje włókien mięśniowych, w odróżnieniu od tradycyjnych metod treningowych.

Trening personalny jest indywidualnie dobrany do Państwa potrzeb. Rozpoczyna się oceną sylwetki oraz wstępnym wywiadem dotyczącym stanu zdrowia, odżywiania i dotychczasowej aktywności fizycznej, a także pytaniami o oczekiwania w stosunku do treningów i pożądanego wyglądu. Na tym etapie tworzony jest skomponowany specjalnie do Państwa potrzeb plan treningowy.

Co można zyskać:

• Pozbycie się zbędnych kilogramów
• Poprawienie kondycji fizycznej
• Wymodelowanie i ujędrnienie sylwetki
• Powrócenie do zdrowia po kontuzjach
• Nabranie masy mięśniowej, często w miejsce tkanki tłuszczowej

Fitness lesson

EnglishGermanNorwegianPolish