Coaching życiowy – Life Coaching

"Istnieją dwa powody, które nie pozwalają ludziom spełnić swoich marzeń. Najczęściej po prostu uważają je za nierealne. A czasem na skutek nagłej zmiany losu pojmują, że spełnienie marzeń staje się możliwe w chwili, gdy się tego najmniej spodziewają. Wtedy jednak budzi się w nich strach przed wejściem na ścieżkę, która prowadzi w nieznane, strach przed życiem rzucającym nowe wyzwania, strach przed utratą na zawsze tego, do czego przywykli."

Paulo Coelho

Zapraszamy na niezwykłą przygodę rozwoju osobistego w oparciu o innowacyjną metodę coachingu "POINTS OF YOU" zgodną z międzynarodowymi standardami International Coach Federation.

Założeniem coachingu jest przekonanie, że człowiek jest ekspertem dla samego siebie – ma wszystkie niezbędne zasoby pozwalające odnaleźć właściwe rozwiązania oraz dokonać każdej zmiany. Coach pomaga zobaczyć szerszą perspektywę sprawy oraz odkryć ukryty potencjał klienta. Nie daje odpowiedzi, ale zadaje pytania, które pozwalają je znaleźć. Pomaga ustalić punkt wyjścia, zdefiniować precyzyjnie cele i odnaleźć korzystne sposoby ich osiągania.

Coaching to proces zmiany oparty na serii spotkań, jest skierowany na przyszłość i na szukanie rozwiązań. W coachingu ważne jest to, co klient robi między sesjami, bo właśnie wtedy następuje zmiana.

Ilość sesji oraz koszt ustalane są indywidualnie z klientem na pierwszym darmowym spotkaniu. Każda rozmowa – sesja – trwa 60 minut i kończy się indywidualnym planem rozwoju wypracowanym przez klienta.

EnglishGermanNorwegianPolish