masaż wibracyjny – aquavibron

dp-original-19720Aquavibron-i-zamkniety-obieg-wody

Jednym z urządzeń, stworzonych w celach medycznych, a dzisiaj szeroko stosowanych w odnowie biologicznej i kosmetyce jest aparat AQUAVIBRON. Jest to unikatowe urządzenie do masażu zarówno leczniczego jak i relaksacyjnego oraz kosmetycznego. Jedynym wykorzystywanym w nim źródłem energii jest woda wodociągowa pod normalnym ciśnieniem. Sam masaż odbywa się metodą "na sucho", tzn. osoba korzystająca z masażu nie ma bezpośredniego kontaktu z wodą. Masaż odbywa się poprzez 10 różnych membran masujących wykonanych ze specjalnej gumy (kauczuk naturalny).

Efekty masażu wibracyjnego to relaksacja wynikająca z odprężenia napiętych mięśni. Kolejnym efektem jest poprawa sprężystości mięśni, co jest szczególnie ważne podczas modelowania sylwetki. Nadmiernie rozciągnięte lub osłabione mięśnie pod wpływem silnych bodźców wibracyjnych uzyskują wyższy tonus a w efekcie prezentują się lepiej.

Uzyskujemy również poprawę wyglądu skóry. Zwiększa się jej elastyczność. Silne przekrwienie w połączeniu z otwieraniem w trakcie masażu porów ułatwia oczyszczanie a działanie mechaniczne usuwa stary złuszczający się naskórek.

Intensywne wibracje powodują rozpulchnienie podskórnej tkanki tłuszczowej, co w połączeniu ze wzmożonym przepływem chłonki i przyspieszonym miejscowym krążeniem krwi pozwala usuwać cellulit a nawet może ułatwiać odchudzanie. Polega to na ułatwieniu organizmowi wykorzystywania zmagazynowanej w postaci tkanki tłuszczowej energii właśnie z masowanych miejsc.

Zachęcamy do wypróbowania zabiegu „na własnej skórze” tym bardziej, że jedynie uszkodzenia skóry, choroby nowotworowe i zakrzepowo- zatorowe zapalenie żył są przeciwwskazaniami do wykonania tego zabiegu.

Wskazania:
- Stany pourazowe narządu ruchu
- Niektóre choroby układu nerwowego
- Zwiększenie zakresu ruchów w stawach kręgosłupa
- W zaburzeniach krążenia obwodowego
- Zmniejszenie dolegliwości bólowych
- Znieczulica, przeczulica skóry
- Sinica
- Blednięcie palców
- Przykurcze mięśniowe

Przeciwwskazania:
- Choroby nowotworowe
- Wczesne stany po złamaniu kości
- Żylaki
- Zakrzepowe zapalenie żył
- Przepuklina
- Świeże blizny , rany
- Choroby skóry

EnglishGermanNorwegianPolish