JAPOŃSKI MASAŻ TWARZY KOBIDO

"YOGA TWARZY" - Stosujemy szeroko pojęte terapie twarzy. Indywidualnie dobieramy techniki masażu, w zależności od bieżących potrzeb Twojej twarzy. W naszej praktyce stosujemy w zależności od Twoich preferencji, po wstępnej ocenie potrzeb skóry naprzemiennie elementy masaży:

* elementy japońskiego masażu twarzy relaksująco – liftingującego zalecanego już osobom w młodym wieku (od około 20 roku życia) w celach profilaktycznych oraz odprężających mięśnie twarzy, a także w celach relaksacyjnych dla osób powyżej 50 roku życia.

* elementy masażu kobido nazywanego liftingiem bez skalpela, wspomagającego produkcję kolagenu i elastyny, wypłycającego zmarszczki, poprawiającego jędrność i elastyczność skóry.

*elementy jogi twarzy, ćwiczenia prezentowane po zabiegu wspomagające efekty  masażu wykonanego w gabinecie.

* elementy rozluźniania mieśniowo - powięziowego określające działanie kierunków napięć na twarzy.

Dobieramy indywidualną, spersonalizowaną terapię, która za każdym razem skupia się na innym obszarze co w perspektywie daje rozluźnioną, pełną balasku, stopniowo wygładzoną, dotlenioną, pobudzoną krążeniowo twarz. Przy takiej terapii ważne jest podejście holistyczne, ponieważ każdy z nas jest inny i każdy z nas niesie ze sobą swój zawsze odmienny od innych, bagaż doświadczeń i historii życiowych – tych dobrych, ale i tych trudnych. Nie działamy na schematach!

Na życzenie Klienta wykonamy także serie masaży z tylko jednej określonej dziedziny np. kobido.

Czas trwania jednej sesji to około 60 minut ( zależy od sposobu wybranej terapii).

W ofercie posiadamy także propozycję masażu gorącymi kamieniami. Masaż głęboko rozluźniający i odprężający całe ciało. Szczególnie wskazany w okresie jesienno-zimowo-wiosennym, kiedy nasze ciało potrzebuje doładowania energetycznego. Wybierz masaż kamieniami jako terapię na brak sił witalnych, kiedy odczuwasz chłód energetyczny organizmu, albo kiedy chcesz po prostu dać sobie czas odprężenia, relaksu i odpoczynku.

Zabiegi wykonuje Edyta Olszewska Krzysiek.  Certyfikowana Instruktorka Jogi Twarzy. Absolwentka szkoły Japońskiego Masażu Twarzy Kobido.

Zapraszamy

EnglishGermanNorwegianPolish